Hakkımızda

OCT MICE dinamik  ve  tecrübeli bir ekip tarafından 1996  yılında kurulmuştur.

Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat organizasyonları, ürün lansmanı, bayi ve eğitim toplantıları vb. gibi organizasyonlar üzerine uzmanlaşmış bir ekipten kurulu olan OCT MICE kurulduktan sonra çok kısa bir sürede farklı sektörlerdeki şirketlere ulaşmayı ve hizmet verebilmeyi başarmıştır. A grubu seyahat acentesi ve IATA olan şirketimiz Yurtiçi ve Yurtdışı uçak bileti hizmeti de vermektedir.

Ayrıca Yurtiçi ve Yurtdışında geniş hizmet yelpazesi ile projenin A’ dan Z‘ye tek bir elden planlanıp gerçekleştirilmesini sağlayıp, firmaların satış, motivasyon, dağıtım ağlarını genişletme ve iş ortaklarıyla iletişimlerini geliştirmeye yönelik program ve pazarlama toplantıları ile iş ortaklarına destek vermektedir. Ekibimizi diğerlerinden farklı kılan, amatör ruhla  hareket edip, profesyonel bir  yaklaşımla  organizasyonlarınızın teması ve karakterini şekillendiriyor olmalarıdır.

Günümüz iş hayatının en önemli üç unsuru olan çözüm, yaratıcılık ve maliyet  çalışmalarına önem veren OCT MICE, tüm organizasyonlarınızda yanınızda olmayı ve sizlere hizmet etmeyi hedeflemektedir.